Герб

Герб

Прапор

Прапор

За ініціативою селищної ради в 2004 році, вперше за всю історію свого існування, селище Чабани набуло власної символіки: герба і прапора.

Історична символіка в геральдичних символічних знаках і кольорах відображає етапи розвитку українського народу на Чабанівських і Новосілківських етнічних теренах, нерозривну єдність поколінь наших предків протягом історичного розвитку.

Зображення умовно переділено білим перехрестям, позаяк через територію населених пунктів селищної ради проходили шляхи як з півночі на південь, так із заходу на схід. Чабани і Новосілки фактично розміщені на перехресті торгових шляхів. Кольорами герба і прапора є блакитний, жовтий, зелений та білий, які уособлюють собою минуле, сучасне і майбутнє.

Центр герба займають стиглі пшеничні колоски та гілка яблунь з плодами. Це символізує основні заняття жителів населених пунктів — землеробство та садівництво. Меч, який міститься на задньому плані малюнка, символізує історичне минуле нашого населення — захист та оборона рідної землі від загарбників. Київська земля здавна приваблювала своїми багатствами іноземних завойовників.

Зверху герб увінчує корона сріблястого кольору (золота корона для міст, столиць; срібна — для інших населених пунктів

Прапор селищної ради — полотнище прямокутної форми, на якому аналогічне з гербом зображення.

Залежно від ритуалу, прапор кріпиться до древка, піднімається на щоглі, просто вивішується чи розстелюється.

Затверждена символіка використовується в тому ж порядку, що й національна символіка, але виключно на території селища Чабани та Новосілки. Вона є неодмінним елементом проведення офіційних заходів.

Прапор піднімається перед Чабанівською селищною радою. Елементи символіки використовуються при адміністративно-службових заходах адміністрації селищної ради, її територіальних громад.

Корегування генерального плану смт. Чабани

Закон України "Про основи містобудування"

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні"

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану селища Чабани

Область
Київська

Район
Фастівський

Площа
322,5645 га

Кількість зареєстрованого населення
5963

Часовий пояс
UTC+2, влітку UTC+3

Телефонний код
44, 45 98

Поштовий індекс
08162

Автомобільний код
AI, КI / 10

Адміністративний код по КОАТУУ
3222457400