ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

З нагоди великого християнського свята святих Петра і Павла відбулася зустріч ветеранів ветеранських організацій та їхніх онуків і правнуків, яка пройшла у ветеранській кімнаті Новосілок.

З НАГОДИ ДНЯ ПЕРЕМОГИ ПРИВІТАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВШАНУВАЛИ ПАМ"ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

З нагоди Дня Перемоги голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з представниками виконавчого комітету та ГО"Розвиток Київщини", провідали та привітали в Чабанах та Новосілках учасників бойових дій Другої світової війни

ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ З НАСТУПАЮЧИМ СВІТЛИМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ-ПАСХОЮ!

З нагоди наступаючого великого свята всіх християн -Пасхою Господньою, відбулася святкова зустріч представників Чабанівської селищної ради, депутатів місцевого органу самоврядування та ГО "Розвиток Київщини" з ветеранами двох ветеранських організацій Новосілок.