План соціально- економічного і культурного розвитку територій населених пунктів Чабанівської селищної ради на 2015- 2018 роки

Пріоритетним напрямом у діяльності Чабанівської селищної ради за звітній період залишається реалізація завдань, передбачених Планом соціально- економічного і культурного розвитку територій населених пунктів Чабанівської селищної ради на 2015- 2018 роки, складеного з врахуванням нагальних питань розвитку інфраструктури населених пунктів, на основі передвиборчих програм селищного голови та депутатів 26-х округів смт. Чабани та с. Новосілки.

Згідно Плану соціально-економічного та культурного розвитку, в 2017р. та поставлених планових завдань, було проведено роботу за наступними напрямами: