Шановні учні, вчителі, вихователі та батьки!
В цей чудовий, перший осінній день, щиро вітаю вас зі святом 1-го Вересня-Днем Знань та початком нового 2020-2021 навчального року!
Особливі вітання учням та педагогам Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», вихованцям та вихователям ДЗО «Яблучко» в Новосілках та «Дзвіночок» в Чабанах!
Цього року це особливе свято для 150 першокласників, які вперше займуть свої місця за шкільними партами, це також особливе свято для 9-ти та 11-класників, бо цей навчальний рік буде для них випускним. Треба буде визначатися у житті та обирати свою правильну дорогу, це свято для всіх учнів, батьків, вчителів та педагогічних колективів.
Цей День є особливим та знаковим і для моєї Родини,-старших дві дочки та син пішли у 11-й клас і стали випускниками, а молодший син став першокласником.
Бажаю нашим учням успіхів у навчанні, досягнення нових вершин знань, не байдужої життєвої позиції, від якої великою мірою залежить майбутнє наших населених пунктів та країни в цілому! Мудрості вам та віри у власні сили!
Велика місія покладається і на батьків… Батьки повинні не лише дати життя своїй дитині, але і дати правильне виховання, привити здоровий спосіб життя, створити необхідні умови для розвитку дитини, підтримати та допомогти знайти правильний шлях у житті, щоб бути корисним суспільству та державі. Навчити цінувати сімейні та родинні цінності, поважати Батька та Матір, бути патріотами своєї Держави, любити Україну!
Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником, протягом усього періоду навчання учня, звичайно, буде вчитель! Тож зичу вам, дорогі наші педагоги,- натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві!
Як Голові Чабанівської селищної ради, мені приємно зазначити про порозуміння та співпрацю між депутатським корпусом та керівництвом школи. Після створення ОТГ та передачі шкільних закладів у пряме підпорядкування місцевих громад, ми і надалі будемо створювати максимально комфортні умови для навчання школярів, беремо на себе зобов’язання на протязі найближчого року провести внутрішні ремонти приміщень школи.
Як Почесному Голові ГО «Розвиток Київщини» мені також приємно зазначити, що в період підготовки до цього навчального року, коштом громадської організації було проведено поточний ремонт обідньої зали шкільної їдальні та майстерні для хлопчиків, облаштовано навчальний клас для слухачів ліцею, традиційно, привітати всіх першокласників канцелярськими наборами.
Бажаю всім учням гарного настрою та успіхів у навчанні!
З повагою, Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ