ОГОЛОШЕННЯ

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» повідомляє про намір щодо зміни діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома жителів смт Чабани та с. Новосілки! В середу 24 червня 2020 року в смт Чабани буде відсутнє постачання електроенергії у зв’язку з ремонтними роботами ТП-1030 по вулицям Покровська, Центральна, житловий масив Яблуневий, Машинобудівників,1, пожежне депо з 9:00 до 20:00.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До уваги споживачів селища Чабани та села Новосілки! Доводимо до вашого відома, що Керуючі компаній мають намір з січня 2020 року здійснити зміну тарифів на послуги з центрального водопостачання та водовідведення для населення, бюджетної сфери і комерційних підприємств