НЕ ДОПУСТИМО ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ТАРИФІВ, ЕКОНОМІЧНО НЕ ОБГРУНТОВАНИХ!

На 30-й черговій сесії Київської обласної ради від 19.09.2019 року ухвалено рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії Комунальному підприємству «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, Комунальному підприємству Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька тепломережа», яким встановлено тарифи для населення (у т.ч. смт Чабани) на рівні 2659,00 грн/ Гкал, що є на сьогодні найвищими в Україні.

ОЗЕРО В НОВОСІЛКАХ БУДЕ ПОВЕРНУТО ГРОМАДІ!

3-го жовтня 2019 року було проголошено резолюційну частину рішення Апеляційного Господарського суду України за яким рішення Господарського суду Київської області (суду першої інстанції) залишається без змін, а саме розірвання договору оренди та повернення Чабанівській селищній раді озера в Новосілках!

ГОЛОВА ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АПАРАТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИКАМИ МІСЦЕВИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПЕРЕВІРИВ ТЕХНІЧНИЙ СТАН ТЕХНІКИ.

Голова Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ разом з представниками апарату селищної ради та керівниками місцевих комунальних підприємств, перевірив технічний стан техніки, яка знаходиться на балансі комунальних підприємств та її готовність до осінньо-зимового періоду.

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ

Швидкими темпами продовжуються роботи з благоустрою в Чабанах та Новосілках Києво-Святошинського району Київської області, згідно затвердженої Чабанівською селищною радою Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів.

Увага оголошення