Інформація включений об’єкт до Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році, які знаходяться на території с. Новосілки.

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 року №432, Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна територіальної громади Чабанівської селищної ради затвердженого рішенням 144-ї чергової сесії VII скликання №2463 від 11.06.2020 року, комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області оприлюднює інформацію про включений об’єкт до затвердженого Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році, які знаходяться на території с. Новосілки:

Рішенням 149 позачергової сесії VII скликання Чабанівської селищної ради від 26.08.2020 року №2511 «Про включення об’єкту до Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році» включено об’єкт до затвердженого Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році, які знаходяться на території с. Новосілки, а саме:

Назва об’єкта: виробничий будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (Склад).
Адрес об’єкта: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Новосілки вул. Озерна, буд. 23-Б.
Площа об’єкта: 153,5 кв.м.
Балансоутримувач об’єкта: інформація про балансоутримувача буде розміщена в інформаційному повідомленні.
Балансова вартість об’єкта: буде розміщена в інформаційному повідомленні.
Інформація про державну реєстрацію права власності на об’єкт нерухомого майна: реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2145232132224, дата реєстрації 11.08.2020 р. (реєстрація права власності), 27.08.2020 р. (реєстрація іншого речового права).