Результати поіменного голосування: 68 чергова сесія

Час фіксації результату
2018-02-08 10:24:38
Реєстраційний №
Назва зібрання
5. Про внесення доповнень до переліку надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області.
Скликання/засідання
68 чергова сесія :: VII скликання
Питання:
5. Про внесення доповнень до переліку надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області.
Короткий опис:
1.Внести доповнення до переліку надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області», включивши до переліку наступні послуги: 1. Видача сертифіката. 2. Внесення змін до декларації про готовність. 3. Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт. 4. Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт. 5. Декларація про готовність об’єкта до експлуатації. 6. Дозвіл на виконання будівельних робіт. 7. Внесення змін до дозволу. 8. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт. 9. Повідомлення про зміну даних до повідомлення про початок виконання будівельних робіт. 10. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. 11. Повідомлення про зміну даних до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. 3.Виконавчому комітету Чабанівської селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті селищної ради. 4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керівника-державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області – Батіщеву Тетяну Вікторівну.
Голосувало:
23/24 присутніх / 27 всього
Результат:
прийнято
 голосів%
За2385.19%
Проти00%
Утримався00%

Поіменне голосування

ПІБстатусокругрезультат
Соболєва О.О.депутат2За
Богачов О.Сдепутат1За
Титорчук І.М.депутат5За
Киризлієв О.Ф.голова головаЗа
Шеремет П.Г.депутат23За
Ратушенко І.Т.депутат15За
Матвієнко В. В.депутат21За
Щербатий П.П.депутат8За
Вознюк М.А.депутат11За
Климчук Л.В.депутат24За
Пасічник В.М.депутат18За
Піщай А. П.депутат12За
Адаменко Є.А.депутат25За
Бондарєв С. І.депутат20За
Подолянець Р.І.депутат9За
Робак Г.Р.депутат3За
Литовченко Б.Ю.депутат26За
Коваль А.В.депутат19За
Кузнецов В.О.депутат6За
Грузинська В. М.депутат16За
Лук'янчук О.С.депутат13За
Сєряков О.Ф.депутат4За
Козак В.М.депутат17За