СПІВПРАЦЯ ТА ВЗАЄМОЗВ'ЯЗКИ

 Чабанівська селищна рада в 2016 р. приймала керівників вищого рівня, народних депутатів. Велися робочі перемовини, конструктивні зустрічі з нагальних питань роботи.
 На базі Чабанівської селищної ради було проведено розширене засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації, яку очолює голова – Мирослава Смірнова. На цій колегії виступив і селищний голова Чабанівської селищної ради. Слід зазначити, що голова райдержадміністрації за звітний період відвідала з робочим візитом селищну раду 6 разів, у тому числі провела 1 виїзний прийом громадян. Оглядала об’єкти, на які виділялися кошти з районного бюджету –це утеплення садочка в смт. Чабани, ремонт приміщень та капітальний ремонт покрівлі садочка в с. Новосілки, вуличне освітлення в населених пунктах. Керуюча компанія з надання житлово-комунальних послуг в с. Новосілки представила районному очільнику нову машину-сміттєвоза, придбану за кошти з районного бюджету на умовах спів фінансування з місцевого бюджету Чабанівської селищної ради. Також Мирослава Смірнова побувала на будівництві загальноосвітньої школи в смт.  Чабани, на фінансування якої теж, у 2016 р. з бюджету району, виділялися кошти.
 З метою вирішення нагальних питань громади, Чабанівська селищна рада тісно співпрацює не лише з райдержадміністрацією Києво-Святошинського району. З окремих питань виконавчої діяльності представники селищної ради зустрічалися з адміністрацією Київської області, депутатами різних рівнів, які конкретними справами допомагають в розвитку інфраструктури наших населених пунктів. Ділилися досвідом роботи з керівництвом селищної ради під час робочого візиту до адміністрації Голосіївського району м. Києва.
 У грудні 2016 р. оглянув розпочате будівництво загальноосвітньої школи в смт. Чабани народний депутат України - Олег Ляшко та його однопартійці. Завдяки особистій підтримці Олега Ляшка та депутатам радикальної партії, на будівництво школи в 2016 р. виділено з держбюджету 10510, 0 тис. грн. Також депутат зі своїми колегами взяв участь в урочистому відкритті Чабанівського відділення поліції, яке відновило свою роботу. За підтримки Чабанівської селищної ради Чабанівському відділку поліції була надана матеріальна допомога в ремонті приміщення та транспортного засобу. Після закінчення урочистої частини, О. Ляшко спілкувався з мешканцями селища Чабани та села Новосілки та гостями.
 З гуманітарних питань та соціальної політики Чабанівська селищна рада співпрацювала з благодійними фондами, громадськими організаціями.

5

назад 4 стр.   далі 6 стр.