Охорона здоров’я

 На території смт. Чабани та с. Новосілки функціонують амбулаторії загальної практики сімейної медицини та в смт. Чабани - пункт екстреної медичної допомоги. Управління та підпорядкування амбулаторій належить районній адміністрації, а пункт екстреної допомоги – Київській обласній раді, але це не означає, що Чабанівська селищна рада залишає їх без належної уваги у вирішенні наявних проблем в цій сфері. Основні питання, які порушувалися громадянами у зверненнях до селищної ради – якість медичного обслуговування. Не вистачає лікарів, медичного персоналу.На пункті екстреної допомоги, яка обслуговує ще 7 населених пунктів, недостатньо однієї машини екстреної допомоги, відсутній диспетчер, який міг би приймати виклики на пункті.
 Із залученням благодійного фонду, громадських організацій, Чабанівська селищна рада надає матеріальну підтримку цим установам. За підтримки Чабанівської селищної ради та громадської організації «Розвиток Київщини», пункт екстреної допомоги оснащений новою каретою швидкої.
 Одне з головних питань функціонування медичних установ – це відсутність власних приміщень під розміщення амбулаторій, які понад 40 років розміщені в орендованих приміщеннях, що належать Інституту землеробства в смт. Чабани та Інституту садівництва в с. Новосілки. Із питань передачі з державної в комунальну власність цих приміщень від імені громади, депутатського корпусу, Чабанівська селищна рада зверталася впродовж 2016  р. до президії Національної Академії аграрних наук України з численними листами. Як альтернативна, була наша пропозиція – виділити земельну ділянку для будівництва медичної установи. Нажаль, ми отримали відповідь про наміри вищевказаних власників, влітку 2017 р. відібрати існуючі приміщення в смт. Чабани.

9

назад 8 стр.   далі 10 стр.